DROBNÉ VÝROBNÍ A KOMPLETAČNÍ PRÁCE

Náš výrobní program zahrnuje jednoduchou manuální výrobu, drobné kompletační práce, šití a vyšívání, které následně dodáváme našim obchodním partnerům. Veškeré práce jsou přizpůsobeny potřebám a schopnostem našich zaměstnanců. Na veškerou činnost dohlíží zkušení mistři a asistenti.

Kdo jsme?

Naše první dílna byla otevřena v Kosmonosech v lednu 2012. Další v únoru 2016 v prostorách Domova a Centra aktivit, p.o., Hodkovice nad Mohelkou. V srpnu 2017 jsme otevřeli další provoz v Mladé Boleslavi s velkou podporou Centra 83, poskytovatele sociálních služeb.

Od ledna 2019 došlo ke sloučení všech provozů do jedné velké provozovny. Všechny zaměstnance původních provozů i zaměstnance nové do práce i z práce domů svážíme. Tuto službu nám poskytuje společnost Auto-Arena, s.r.o.. Sloučení provozů nám umožnilo rozšíření výroby o šití, vyšívání a další činnosti. Dalo také příležitost dalším zaměstnancům pracovat u nás. Náš provoz je téměř v centru Turnova.

Další provoz jsme otevřeli v dubnu roku 2020 v České Lípě v prostorách společnosti Fehrer Bohemia s.r.o.

S čím vám můžeme pomoci?

Jsme schopni převzít část vaší výroby: třídění, kontrola, balení, drobná kompletace atd.. Ušetříme vám čas, který dokážete využít k zefektivnění vaší práce. Svou prací pro vás se budeme rádi podílet na vašem podnikání. Jsme chráněnou dílnou, naše práce může být v režimu „náhradního plnění“ pro společnosti s více než 25 zaměstnanci (plnění povinného podílu).

Proč zadat práci právě nám?

Odvádíme dobrou a kvalitní práci. Máte jedinečnou šanci podpořit lidi, kteří o práci stojí, nicméně zůstávají vyčleněni z naší společnosti.