DROBNÉ VÝROBNÍ A KOMPLETAČNÍ PRÁCE
práce chráněných dílen

Naše chráněné dílny se nacházejí v Kosmonosech, kde působíme od roku 2012 a nově od února 2016 také v Hodkovicích nad Mohelkou v prostorách liberecké příspěvkové organizace Domov a Centrum aktivit, a dále v Mladé Boleslavi v areálu Centra 83, poskytovatele sociálních služeb.

Náš výrobní program zahrnuje jednoduchou manuální výrobu a drobné kompletační práce, které následně dodáváme našim obchodním partnerům. Veškeré práce jsou přizpůsobeny potřebám a schopnostem našich zaměstnanců pod vedením skvělých mistrů výroby.

Kdo jsme?

Naše první dílna byla otevřena v Kosmonosech v lednu 2012. Další v únoru 2016 v prostorách Domova a Centra aktivit, p.o., Hodkovice nad Mohelkou. V srpnu 2017 jsme otevřeli další provoz v

Mladé Boleslavi s velkou podporou Centra 83, poskytovatele sociálních služeb.

Pětice mistrů řídí tři provozy s dvaceti dělníky. Převážnou většinu dělníků tvoří klienti ústavů v Hodkovicích nad Mohelkou a v Mladé Boleslavi, lidé s mentálním postižením.

S čím vám můžeme pomoci?

Jsme schopni převzít část vaší výroby: třídění, kontrola, balení, drobná kompletace atd.. Ušetříme vám čas, který dokážete využít k zefektivnění vaší práce. Svou prací pro vás se budeme rádi podílet na vašem podnikání. Jsme chráněnou dílnou, naše práce může být v režimu „náhradního plnění“ pro společnosti s více než 25 zaměstnanci (plnění povinného podílu).

Proč zadat práci právě nám?

Odvádíme dobrou a kvalitní práci. Máte jedinečnou šanci podpořit lidi, kteří o práci stojí, nicméně zůstávají vyčleněni z naší společnosti. Pokud sami nezaměstnáváte osoby se zdravotním postižením a jste společnost nad 25 zaměstnanců, díky práci od nás snížíte odvod do státního rozpočtu.

Adresa provozovny:

  • INVALA v.o.s.
  • Adresa: Příšovice 124, 463 46 Příšovice
  • Telefon: (+420) 730 158 140
  • Email: vyroba@invala.cz

Otevírací doba

  • Po - Pá - 7.00 - 13.00

Mapa chráněné dílny - výroby